Essence Luminous Matt- I mean What?

Nadam se da ste prethodnih dana na mojim društvenim mrežama (FB i IG) primetili da sam kačila novitete od Essence kozmetike. Do sada su mi stigla dva paketića, a ono što me je potpuno oborilo s nogu jeste upravo stvar o kojoj vam danas pišem.

U pitanju je Luminous Matt Bronzing Powder ili sjajni mat bronzer. Kada sam videla ovaj naziv, nije mi bilo jasno je li je sjajan ili mat. A onda sam ga otvorila:

VDP_8665

Kao što vidite na fotografiji ispod, ovaj kameni puder okolo ima bronzer, svetlije nijanse, dok u središnjem delu ima, ne mogu reći hajlajter, jer nije toliko jak, ali svakako ima deo sa sjajnim efektom.

VDP_8669

Dugo se nisam ovoliko oduševljavala nekim proizvodom, stvarno. Ja ga koristim kao rumenilo, a na kraju i preko celog lica jer daje prelepi prirodni sjaj i toplu boju kože.

VDP_9485

Ja imam 01 Sunshine nijansu, a postoji i 02 Sunglow koju možete videti na sajtu Essence-a- Druga nijansa je prava tamna nijansa bronzera.

VDP_8667

Ovaj bronzer se ne trusi puno, osim ako ne navaljujete na njega. Ja koristim nežnu četku za rumenilo i sasvim fino doziram. Nadam se da vidite na fotkama kako imam taj topli ten i blago rumenilo na obrazima.

Cena mu je 409 dinara. Essence je i ovog puta pokazao da može da parira mnogo skupljim brendovima. Bravo Essence!

VDP_9486

Ne propustite Essence nagradjivanje na mom instagram profilu Vera Dimov!

Ukoliko želite da vidite još neke detalje iz paketa, pogledajte post i video kod Koma Bunny OVDE kao i nagradjivanje koje je organizovala na svojoj fb stranici Koma Bunny, a ja ću vam polako prikazivati šta ja mislim o proizvodima i da li se slažem s Katarinom. 🙂

 

4 thoughts on “Essence Luminous Matt- I mean What?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s